Навчально-науковий інститут післядипломної освіти

Буковинський державний медичний університет

У БДМУ відбулося засідання Вченої ради

29 Жов 2014
Вчена рада

У Буковинському державному медичному університеті 23 жовтня відбулася засідання Вченої ради. На ньому були присутні Директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць та Начальник Управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради Ігор Незборецький. 

Засідання розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів, атестатів і патентів науковцям, грамот студентам. Під час засідання було оголошено, що ректор Тарас Бойчук за великий внесок у підготовку кадрів та зміцнення наукових зв’язків рішенням Вченої ради Самаркандського державного медичного інституту нагороджений званням почесного професора інституту.
Про підсумки заключних атестацій лікарів (провізорів)-інтернів у 2013-2014 навчальному році доповів декан факультету післядипломної освіти Валерій Пашковський. Прозвітували про комплексні науково-дослідні роботи керівники – Юрій Роговий, Олена Колоскова, Віктор Тащук та Ліля Тодоріко.
На засіданні розглянуто питання щодо подання до вченого звання «доцент» Оксану Микитюк.
Головний бухгалтер Алла Остафійчук повідомила про виконання кошторису спеціального і загального фондів університету за 9 місяців 2014 року.
На Вченій раді були розглянуті матеріали засідання Наукової комісії та Центральної методичної комісії.
Також було розглянуто питання заснування Дня університету, інформацію про яке надав усім присутнім проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш.

Теги: 
Повернутися в початок