Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

26 Сер 2014
Клініка БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.

У роботі Вченої ради взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк, голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру, директор Департаменту охорони здоров'я проф. Оксана Андрієць, головний лікар ОКУ «Лікарня ШМД – університетська клініка» Олександр Грушко, які відзначили, що спільними зусиллями рівень надання медичної допомоги краянам буде піднято на значно вищий щабель. Роман Ванзуряк зазначив, що наявність університетських лікарень – це вимога часу та практика світу у багатьох розвинених країнах. Така новація передбачає суттєве покращення рівня підготовки фахівців, а також дозволяє нашим медикам бути висококласними спеціалістами на міжнародному ринку праці. «Весь світ переходить на об’єднання практичної медицини з науковою базою», – додав головний лікар ЛШМД Олександр Грушко. «Ми хочемо максимально наблизити науку до практики. Стандарти Європи повинні бути у наших медичних закладах, адже це розширить спектр надання допомоги та підвищить рівень наших фахівців», – заявила Оксана Андрієць.

Теги: