Вимоги до звітів голів атестаційної комісії

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
N 224 28.03.2014
м.Київ

Про проведення атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків у 2014/2015 навчальному році

Відповідно до пунктів 6.10 та 6.12 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, та з метою проведення у 2014/2015 навчальному році атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків із конкретної спеціальності у вищих медичних і фармацевтичному навчальних закладах та закладах післядипломної освіти

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Список голів атестаційних комісій, що  додається.

2. Ректорам вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів IV рівня акредитації та закладів післядипломної освіти, головам атестаційних комісій провести атестацію лікарів-інтернів та провізорів-інтернів, які у 2014/2015 навчальному році завершують навчання в інтернатурі, на визначення знань та практичних навиків із присвоєнням звання лікаря- спеціаліста та провізора-спеціаліста із конкретної спеціальності відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик та наказу МОЗ України від 19 вересня 1996 року № 291 "Про затвердження Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти ІІІ – IV рівнів акредитації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 грудня 1996 року за № 696/1721.

3. Головам атестаційних комісій:

1) під час проведення атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків провести аналіз практичної підготовки спеціалістів в інтернатурі, результати якого викласти у звіті;

2) звіти подати до Міністерства охорони здоров'я України до 15 липня 2013 року.

4. Наказ діє до затвердження нового складу голів комісій для проведення атестації лікарів-інтернів та провізорів-інтернів на визначення знань та практичних навиків.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

Міністр О. Мусій