Про Навчально-науковий інститут післядипломної освіти

25.02.2015 - 11:49 -- Наталія Максимчук

Діяльність Навчально-наукового інституту  післядипломної освіти (ННІПО), направлена на забезпечення потреб закладів практичної охорони здоров’я у висококваліфікованих фахівцях різних спеціальностей на основі безперервної післядипломної освіти, постійного підвищення кваліфікації лікарів.

Післядипломна освіта у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" здійснюється на 6 кафедрах ННІПО та на клінічних кафедрах медичних факультетів, кафедрах фармацевтичного і стоматологічного факультетів.

Основними завданнями інституту в галузі освітньої діяльності є:

• первинна спеціалізація випускників вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації в інтернатурі;

• спеціалізація лікаря-спеціаліста з присвоєнням йому кваліфікації лікаря-спеціаліста з іншої спеціальності (вторинна спеціалізація);

• підвищення кваліфікації лікарів шляхом проведення циклів тематичного вдосконалення і передатестаційних циклів;

• стажування лікарів, які мали перерву у своїй практичній діяльності або своєчасно не пройшли атестації;

• перекваліфікація лікарів;

• контроль за ступенем фахової підготовки лікаря-спеціаліста.

Первинна спеціалізація в інтернатурі в БДМУ проводиться за 23 базовими спеціальностями напряму «Медицина» та 2 базовими спеціальностями напряму «Фармація».

До навчального процесу в інтернатурі залучено 164 найбільш досвідчених викладачів (48 професорів, 87 доцентів, 29 асистентів з великим педагогічним і лікарським досвідом роботи). Стажування лікарів-інтернів та провізорів-інтернів здійснюється у 45 базових лікувальних закладах (у 18 обласних, 9 міських лікувальних установах, 7 поліклініках м. Чернівці й 11 багатопрофільних центральних районних лікарнях) та 18 аптечних закладах.

Підвищення кваліфікації лікарів(провізорів)-слухачів у ННІПО проводиться за 30 спеціальностями.

В Навчально-науковому інституті післядипломної освіти в навчальний процес активно впроваджуються нові інформаційно-комунікаційні технології – проведення вебінарів (он-лайн семінарів) під час двотижневих циклів тематичного удосконалення.

Тож, навчально-науковий інстут післядипломної освіти забезпечує всі передумови для підготовки лікарів-спеціалістів та провізорів-спеціалістів в інтернатурі, підготовки та перепідготовки лікарів(провізорів) зі спеціальностей, що не передбачені інтернатурою, а також організовує та забезпечує систематичне удосконалення професійних знань та навиків керівниками та спеціалістами закладів охорони здоров"я.

Ми відкриті для співпраці!

З повагою,

Директор Навчально-наукового інституту