Навчально-науковий інститут післядипломної освіти

Буковинський державний медичний університет

Про Навчально-науковий інститут післядипломної освіти

     Діяльність Навчально-наукового інституту  післядипломної освіти (ННІПО), направлена на забезпечення потреб закладів практичної охорони здоров’я у висококваліфікованих фахівцях різних спеціальностей на основі безперервної післядипломної освіти, постійного підвищення кваліфікації лікарів. 

        Післядипломна освіта у Вищому державному навчальному закладі України "Буковинський державний медичний університет" здійснюється на 6 кафедрах ННІПО та на клінічних кафедрах медичних факультетів, кафедрах фармацевтичного і стоматологічного факультетів.

Основними завданнями інституту в галузі освітньої діяльності є:

  • первинна спеціалізація випускників вищих медичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації в інтернатурі;

  • спеціалізація лікаря-спеціаліста з присвоєнням йому кваліфікації лікаря-спеціаліста з іншої спеціальності (вторинна спеціалізація);

  • підвищення кваліфікації лікарів шляхом проведення циклів тематичного вдосконалення і передатестаційних циклів;

  • стажування лікарів, які мали перерву у своїй практичній діяльності або своєчасно не пройшли атестації;

  • перекваліфікація лікарів;

  • контроль за ступенем фахової підготовки лікаря-спеціаліста.

       Первинна спеціалізація в інтернатурі в БДМУ проводиться за 23 базовими спеціальностями напряму «Медицина» та 2 базовими спеціальностями напряму «Фармація». 

     До навчального процесу в інтернатурі залучено 164 найбільш досвідчених викладачів (48 професорів, 87 доцентів, 29 асистентів з великим педагогічним і лікарським досвідом роботи). Стажування лікарів-інтернів та провізорів-інтернів здійснюється у 45 базових лікувальних закладах (у 18 обласних, 9 міських лікувальних установах, 7 поліклініках м. Чернівці й 11 багатопрофільних центральних районних лікарнях) та 18 аптечних закладах.

       Підвищення кваліфікації лікарів(провізорів)-слухачів у ННІПО проводиться за 30 спеціальностями.

      В Навчально-науковому інституті післядипломної освіти в навчальний процес активно впроваджуються нові інформаційно-комунікаційні технології – проведення вебінарів (он-лайн семінарів) під час двотижневих циклів тематичного удосконалення.

  Тож, навчально-науковий інститут післядипломної освіти забезпечує всі передумови для підготовки лікарів-спеціалістів та провізорів-спеціалістів в інтернатурі, підготовки та перепідготовки лікарів(провізорів) зі спеціальностей, що не передбачені інтернатурою, а також організовує та забезпечує систематичне удосконалення професійних знань та навиків керівниками та спеціалістами закладів охорони здоров"я.

        Ми відкриті для співпраці!

З повагою,

Директор Навчально-наукового інституту

післядипломної освіти

д.мед.н., проф. В.М.Пашковський   

 

Лікарі-курсанти про нас:

Висловлюю щиру подяку Буковинському державному медичному університету та деканату факультету післядипломної освіти за надану можливість підвищувати свою лікарську майстерність на передатестаційних циклах та циклах тематичного удосконалення. Хочу відмітити злагоджену роботу колективу, готовність допомогти у вирішенні організаційних питань, сприятливий мікроклімат. Бажаю плідної роботи, міцного здоров'я та процвітання!

Марія Флорівна, лікар-кардіолог

 

Вдруге навчаюся на циклі тематичного удосконалення "Клінічна фармакологія лікарських засобів у практиці лікаря хірургічного профілю" на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб з інтервалом у два роки. Як і вперше, приємно здивований абсолютною новизною матеріалу, що викладається, а також актуальністю та якістю його подачі з точки зору клінічного застосування в щоденній лікарській практиці. Все доступно, об'ємно, зрозуміло і щиро. Дякую!

Петро Олександрович, лікар-хірург

 

Дякую за проведені цикли удосконалення, високий рівень знань та підготовки, нову інформацію та світові тенденції. Дуже приємно знову навчатися в рідних стінах університету.

Петро Іванович, сімейний лікар

 

Хочу висловити щиру подяку ННІПО за можливість проходити курси ТУ на базі інституту.

Велика подяка викладачам та співробітникам кафедри анестезіології та інтенсивної терапії за їх професіоналізм, величезний досвід і бажання ділитись ним з іншими, доступність донесення інформації та можливість відпрацювання набутих знань на практиці.

Окремо хочу відзначити доцента кафедри Акентьєва Сергія Олександровича та методиста ННІПО Микалюк Людмилу Вікторівну за індивідуальний підхід до курсантів та допомогу в організаційних питаннях. Та найбільша подяка БДМУ за можливість повернутись до "рідних стін" та відчути себе не просто студентом, а і колегою.

Володимир Дмитрович, лікар-анестезіолог

 

Навчання в Університеті – невелика відстань в житті людини, але яка вона обʼємна. Я закінчив наш медичний університет (тоді ще Чернівецький державний медичний інститут) 38 років тому назад. Вдячний університету за ті прекрасні далекі роки навчання, за надану путівку у життя. Деякий час працював хірургом, акушером гінекологом. Постійно вдосконалюю свої знання та вміння на післядипломному етапі, за що щиро вдячний усьому професорсько-викладацькому складу моєї альма матер.

Олександр Васильович, акушер-гінеколог

 

Навіть після закінчення інституту не переставала навчатися на різних курсах та циклах тематичного вдосконалення у різних містах та навчальних закладах України. Неодноразово мала можливість навчатися на факультеті післядипломної освіти нашого рідного університету. Це прекрасне місце обʼєднало справжніх фахівців-професіоналів післядипломного навчання, науковців. Вони слідкують за новими методами навчання, викладання, змінами в медицині, оперативній діяльності. Усе це стараються донести до нас - лікарів-курсантів. Лекції та практичні заняття проходять цікаво, насичено, у жвавому спілкуванні та обговоренні актуальних та складних питань медицини.

Інна Дмитрівна, лікар-хірург

 

Під час лекцій і практичних занять я не тільки отримав знання, але і насолоджувався можливістю спілкування з цікавими і прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі вкладають не тільки знання, але і часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихають нас на нові починання, вселяють віру в свої сили. Отримані знання та практичні навички стали міцною основою мого особистого і професійного зростання. Дуже вдячний за ті знання та досвід, які отримав під час навчання на циклах тематичного вдосконалення. Ще раз велике дякую ректору нашого університету, який є еталоном сучасного керівника та поєднує в собі харизму, лідерські якості та втілює найсучасніші технології управління.

Ярослав Олександрович, лікар-стоматолог

 

Дякую всьому колективу ННІ післядипломної освіти за надану можливість вдосконалення та набуття нових знань у рідних стінах знаного не тільки в Україні, Буковинського медуніверситету. Шановні викладачі, наставники БДМУ, бажаю Вам творчої наснаги та життєвої енергії, сумлінних та неординарних слухачів з невгамовною жагою до пізнання.

Валентина Дмитрівна, лікар-психіатр

 

Я, Грушевська Л.В., працюю лікарем -неонатологом вже 25 років. Постійно проходила курси підвищення кваліфікації та тематичного удосконалення на базі Чернівецького БДМУ.

Практично на кожній кафедрі, де проходило навчання, з нами працювали високваліфіковані викладачі, справжні майстри своєї справи. Завжди  доносили різноманітні цікаві новини в тій чи іншій області медицини, за що ми, курсанти, безмежно їм вдячні!

Надзвичайно приємно, що це навчання проходить в рідних стінах закладу!

Повернутися в початок