XIX національний конгрес кардіологів України

18.09.2018 - 17:51 -- Паліброда Надія...
Дата проведення:
26.09.2018 до 28.09.2018
Адреса:
НСК "Олімпійський" (вул. Велика Васильківська, 55 - метро Олімпійська, Палац спорту)
Київ
Україна

26–28 вересня 2018 року в м. Києві буде проходити XIX Національний конгрес кардіологів України. Цьогорічною тематикою Конгресу буде серцево-судинні захворювання: від профілактики до лікування.

В рамках Конгресу будуть проходити  пленарні засідання, на яких будуть представлені лекції відомих вітчизняних та зарубіжних вчених, секційні засідання, майстер-класи, симпозіуми, семінари, де будуть висвітлені основні питання сучасної кардіології та можливості лікування пацієнтів.

Уже стало доброю традицією проведення Спільного засідання Європейського товариства кардіологів та Асоціації кардіологів України, а також Українсько-Французького мітингу за участю провідних кардіологів України та Франції.

Традиційно буде  проведений конкурс стендових доповідей та конкурс молодих вчених, організована виставка сучасних лікарських засобів, виробів медичного призначення і спеціалізованих видань.