МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПОГЛЯДИ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ, ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ»

02.12.2015 - 13:55 -- Паліброда Надія...
Дата проведення:
18.12.2015 до 19.12.2015
Адреса:
Гагаринське плато 5, ОК «Одеса»
Одеса
Україна

Мета конференції: Конференція проводиться з метою здійснення комплексного наукового розгляду сучасного стану медичних та фармацевтичних наук в Україні та світі з залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав, які досліджують проблеми формування, охорони та захисту здоров’я.

Місце проведення: м. Одеса, Гагаринське плато 5, ОК «Одеса»

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері медичних, ветеринарних, фармацевтичних наук.

Мова конференції: українська, російська та англійська.

В рамках конференції планується робота наступних секцій:

1. Фармацевтичні науки
  2. Клінічна медицина